30. ROČNÍK LETNÍ ŠKOLY TANCE LUHAČOVICE 2018

04.07.2018 10:00

ZVEME VÁS NA 30. ROČNÍK LETNÍ ŠKOLY TANCE LUHAČOVICE 2018. Opět jsou připraveny různé taneční žánry se skvělými lektory, kteří se na Vás těší.

   Využijte toho, že v 1. týdnu jsou dva dny volna (státní svátek), takže si nemusíte brát tolik dovolené, abyste mohli přijet cvičit a tančit.
   Na jubilejním 30. ročníku letní školy přivítáme opět lektory Michala a Petru Sejkorovy, Martina Vallu, Michala Dingo Janáka, Tomáše Kuťáka a Katarínu Hajsterovou. Po několika letech strávených v zahraničí vítáme zpět na LŠT Vendulku Uhýrkovou a po mateřské dovolené Sisu Belákovou. Letos se omlouvá ze zdravotních důvodů Anet, v době LŠT bude mít nechodící sádru a vzkazuje, že o to víc vás prožene příští rok. Tancechtivci ale nepřijdou zkrátka, zdatně a fundovaně se žánru twerk, danchall a hottie hels ujme tanečnice, trenérka a choreografka Zuzana Volejníková, která se letos na LŠT představí v roli lektorky.

1.týden - Karibské tance v páru
Michal a Petra Sejkorovi

Salsa & Latin,Bachata, Zouk, Kizomba

Pro koho: pro páry i pro jednotlivce, pro všechny, kteří mají rádi karibské tance, nemusíte být nutně v párech, přijeďte i samotní muži , ženy, najdete se... seznámíte.

Rozsah výuky: 10 hod
Školné: 1200 Kč / osoba
přihlásit se můžete ZDE


1.týden - SÓLO LATINO MIX
Michal a Petra Sejkorovi

Salsa & Bachata , Kuduro , footwork & styling (aneb tančete s vášní)

Tento kurz patří k nejoblíbenějším na LŠT a je určen pro jednotlivce ke zvládnutí základních kroků, rytmiky a pohybu těla (bodymovement) těchto nádherných latino tanců.

Dále se zaměříme na osvojení si stylingu a naučíme vás spoustu nových sólových sestaviček, kterými budete moci okořenit váš taneční prožitek v páru. V tomto typu kurzu si k sobě tanečního partnera hledat nemusíte a je jedno, jestli jste muž či žena, tančí prostě každý.

Rozsah výuky: 10 hod. (8 tréninků)
Školné: 1300 Kč / osoba
přihlásit se můžete ZDE