Pozvánka na Letní Školu Tance LUHAČOVICE 2016

27.06.2016 20:28

Všichni, kteří si odeslali on-line přihlášku z těchto stránek nebo přihlášku mailem, dostávají mezi 20. – 26. červnem SMS a MAIL pozvánku s informacemi, kdy probíhá prezence a první lekce kurzů, kdo zadal mail, tak i program na celý týden.

1. týden začne od pondělí 4. července

V pondělí až do 14 hod. budete mít čas ubytovat se tam, kde jste si ubytování zařídili, převzít si klíče od pokojů a vybalit se . 0d 15.30 hod. bude v sále MěDK Elektra probíhat prezence účastníků, a to průběžně , až do večera.U prezence si vyzvednete program lekcí, odevzdáte potvrzení o bezinfekčnosti ( formulář pro čestné prohlášení ZDE na webu ) a bude provedena kontrola úhrady kurzu. I když vám výuka začíná až odpoledne , nezapomeňte, že pokud jste ubytováni v penzionech, vilkách , měli byste si cca do 13 hod. u pronajímatelů vyzvednout klíče od pokojů.

Od 14.45 hod. bude 1. lekce kurzu ZUMBA s Martinem
OD 16.00 hod. bude 1. lekce kurzu SOLO LATINO MIX s Michalem & Petrou

Kurz Line dance , který měl začít v úterý bohužel nebude, protože v pátek 24.6. si lektor Michal Janák přivodil úraz kolene a v současné době leží v nemocnici v Prostějově. Mrzí nás to a přejeme, ať nemusí být o berlích příliš dlouho …

 

Pro ty, co u nás ještě nikdy nebyli připomínáme, že do sálu nechodíme hlavním vchodem, ale technickým vchodem zezadu z parkoviště – po schůdcích zcela vpravo do skleněných dveří .

Těšíme se na Vás ;-)